| lera_4671 a întrebat:

In ce jocuri te-ai putea juca la o zi de nastere? va rog raspundeti cit mai repede

5 răspunsuri:
| Didw a răspuns:

Hi! Jucati-va carti ( de exemplu puteti juca kems pe perechi. E foarte amuzant ~si dati-va provocari~ smug ), face-ti karaoke si cine castiga primeste un premiu. Iesiti afara si jucati-va cu mingea, sariti coarda. Jucati-va pe pc un joc distractiv. Sunatii cu nr ascuns pe niste prieteni si faceti-le farse laughing. Cam astea. Sper ca te-am ajutat. A da, si distractie placuta. Bye! :*

| imiplacemov a răspuns:

Monopoly, carti, remi, ceva gen karaoke, adevar sau provocare ai si tu imaginatie ca sunt o gramada

| lotty a răspuns:

Adevar sau provocarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la o zi de nastere poti juca monopoly, carti, remi, fazan, sariti coarda, va jucati volley, faceti karaoke, dansati, spuneti glume si tot asa bafta si distracti placuta sper ca te ajuta sfatul meu