| justme_2012 a întrebat:

In ce magazin credeti ca as putea gasi adidasi supra? din aceia inalti... takko? deichmann?

8 răspunsuri:
| LittttleMonster a răspuns:

Eu am vazut adidasi dinastia ...in sir.bine nu erau de firma si nu erau asa scumpi deci nu erau prea de calitate.eu o sa-mi iau de ziua mea 2 perechi.sir e langa cora militari. sper sa gasesti ce'ti place!winking

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Dovada de stres.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri... pe aici... la noi nu gasesti NIMIC MISTO.gen Nike Dunk / Supra Skytop etc. Doar pe situri straine. cauta pe superkix.com unde poti cauta orice adidasi in 40 magazine diferite faza e ca vin in vreo 1 luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai IN ALTE TARI. La noi nu gasesti nimic gen Nike Dunks si Supra Skytop. cauta pe superkix.com acolo ai de toate si iti arata in 40 magazine diferite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe thehood.ro aduce in cateva saptamani

| velicue a răspuns:

Nu ai nicio sansa sa gasesti adidasi Supra la magazinele mentionate de tine. Poate doar adidasi care seamana cu Supra.
Daca vrei sa iti cumperi din Romania iti recomand http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Au si supra low top cat si high top.Si modelele sunt originale, in conditiile in care multe site-uri din Romania vand fake-uri.Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.
Fereste-te de urbanshoes.ro si hainesiadidasi.ro

Daca vrei sa iti comanzi din afara iti recomand pickyourshoes.com.Mie mi se par ca au cele mai tari modele de Supra, mai ales ca au unele in exclusivitate.

| adinuta_5622 a răspuns:

Lenardo...mall

| Reo a răspuns:

In magazinul online www.urban-shoes.ro.
Feedbackul clientilor se gaseste pe pagina lor de facebook: http://www.facebook.com/Urbanshoes.shop