| franci a întrebat:

In ce tara va doriti sa calatoriti?

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Norvegia because I`m in love with a fairytalelove struck

| Silvia a răspuns:

Mi-ar placea sa pot vizita Japonia.
star

| madalicious a răspuns:

Spania si Italia dar nu ca sa calatoresc...ci ca sa raman acolo pentru totdeauna...sa scap de Romania...

| daii a răspuns:

Deocamdata in toata America ( N si S) si in toata Australialove struck!

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Anglia.

| Raiden a răspuns:

@onutzu.
Mergem in Oslo(Norvegia) sa-l intalnit pe Alexander Rybak? Sa ne imprietenim cu el rolling on the floor?

Eu as merge in toate tarile, de fapt asta este visul meu. Pana acum am fost doar in Spania si.Romania( se pune?).

| Aurelia a răspuns:

Acum serios...in absolut toate tarile de pe Terra...De la Franta, Italia si Grecia din Europa pana in Mexic, Venezuela din America, Turcia, Iran, Tibet din Asia, Maroc, Egipt din Africa, Noua Zeelanda, Australia, Hawaii...deci pana la urma toate continentele si insulelebig grin Si sper ca intr-o buna zi voi avea posibilitatea sa calatoresc in toata lumea:X

| Bia:X a răspuns:

Egipt, norvegia, spania si grecia:X

| dean a răspuns:

America and Paris!

| buburuzzz a răspuns:

In Egipt....aia e tara enigmelor!

| mcandr3y a răspuns:

Maroc si egipt :X

| leny a răspuns:

Egipt...ador misterul...:-)

| nenitzu86 a răspuns:

Spania... Are multe locuri frumoase si interesante

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Paris big grin

| joanna_1070 a răspuns:

Peste tot :X

| cristyz a răspuns:

America

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru dyana si dean parisul nu e taralaughing... puneti mana pe o carte si nu mai stati asa mult pe netlaughing...eu as vrea oriunde unde nu am mai fost (chiar si romania)tongue

| corinna23 a răspuns:

Buna, eu as dori in America