| protopopicitorescovici a întrebat:

In ce zodie sunteti? Si in ce an sunteti nascut? cine are la fel ca mine i dau funda daca are aceeasi zodie ca mine ii dau funda sau daca are aceeasi an, dar sa spuneti anul si pe cat sau daca sunteti in aceeasi an ca mine sau zodie tot dau funda ...va rog raspundeti-mi dau funda funda fundahappy

Răspuns Câştigător
| DeeaDeutzaaa a răspuns:

19. 01. 1997 Capricorn

uh?:*

8 răspunsuri:
| RoRoxana a răspuns:

24. 12. 1996-Capricorn
Tu?batting eyelashes

| Klara a răspuns:

Balanta, 1990, dar are vreo importanta, faci recensamant sau sondaje? thinking

| protopopicitorescovici explică:

Eu sunt capricorn si nu sunteti in aceeasi an cu mine

| Laura_2393 a răspuns:

Ophiucuslaughing, cu ce te ajuta sa cunosti pe cineva in aceias zodie si an cu tine? Ce trebuie sa fim toti la fel? Daca e asa iti dau si eu funda daca ai ciorapi de aceias culoare cu ai meirolling on the floor

| JustLiveYourLife a răspuns:

03. 09. 1997 fecioara big grin tuh?

| georgyanahhhhhh a răspuns:

12. 03. 1997pesti

| ketammine a răspuns:

24. 04. 1992. taur.laughing

| alexandramarya a răspuns:

Gemeni 08. 06. 1997