| Ciuƒix a întrebat:

In cele 223833 de pe TPU exista oare vre. o intrebarea care nu a fost pusa?!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Sincer nulaughingImaginatia romanilor nu are limite.Am vazut intrebari pe care le-am citit de doua ori pentru ca desi retina imprima informatia creierul refuza sa creada asa cevaoh go onlaughing

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cu siguranta ca da
toata viata noastra este un de ce, cum si cand

| Yumitsu a răspuns:

Cu siguranta mai sunt inca multe intrebari de pus. Unele dintre ele chiar nu au vreun raspuns

| Ciuƒix explică:

Am vazut pe TPU o tipa care vroia sa. i aduca cineva flori la birou laughing) dar dadea fundita.

alta vroia sa. i tranferi credit, dar nu dadea fundita sad

| oO a răspuns:

Mie odata nu mi soa daugat odata o intrebarestraight face