| babyloving a întrebat:

In clasa am o fata pe care o urasc. Ea se da la baiatul pe care il plac si chestia e ca el ma place pe mine si nu stiu cum sa o fac sa o indepartez.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca el te place pe tine o da la o parte pe cea care vrea sa ti-l fure fara sa te implici tu.

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Nu ai pus de fapt nicio intrebare.
Eu nu cred ca ar trebui sa incerci sa o indepartezi pe ea de el. Adica daca si ea il place ce poti face? Trebuie ca si tu sa actionezi. Din momente ce zici ca si el te place vei avea un avantaj fata de cealalta pretendenta. Daca vei fi rea si vei incerca sa rupi legatura dintre ei doi chiar daca nu e cine stie ce) s-ar putea sa se indeparteze el de tine. Ai grija sa fi discreta!

| Lili92 a răspuns:

Impusc-o.