| kidy13 a întrebat:

In clubuL A de pe blanari centru vechi e cumva intrarea interzisa minorilor? rolling on the floor P.S nu vreau sa comententeze vreun gardian pacololaughing)))

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fai un sex oral laughing la intrare si la iesire ii faci finalizarea, te va lasa sa intri, ba chiar se va bucura mereu cand te va vedealaughing

| altrix a răspuns:

Dai 20 lei si intra linistitwinking

| kidy13 explică:

Mda...nu e interziis minorilor am fost acum 4 zile ba chiar am luat si alcool de acolo.laughing)..si nu se plateste intrare