| axeel02 a întrebat:

In curand, eu si prietena mea vom face o saptamana de relatie. Si vreau sa-i fac o surpriza.Pe langa cadouri as vrea sa-i scriu si o scrisoare si nu stiu ce anume sa-i scriu.Am nevoie de un text de dragoste pentru ea, deoarece nu sunt cel mai romantic baiat.O cheama Flavia.

Răspuns Câştigător
| simplegirl2 a răspuns:

Mai bine decat o poezie sau versuri copiate, ai putea sa scrii sentimentele tale pentru ea; sa-i scrii ce ai simtit cum ai intalnit-o etc. fetele apreciaza asta

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam multe pentru o saptamana nu?
cadouri, scrisori, dragoste pentru ea?
eu zic sa ii ajunge o floare

| axeel02 explică (pentru suntserios):

Mda... dar ne cunoastem de mai mult timp

| Alextanase739 a răspuns:

Flavia, tu ești viața mea. Ești drogul meu. Tu ești totul. I love You, bby happy