| SsAa a întrebat:

In curand imi iau un catel... Voi ce ziceti yorkshire terrier sau shih tzu?

Răspuns Câştigător
| Ea_1881 a răspuns:

Shih tzu mie imi plac mai mult, sunt mai dragalasi, desi este foarte greu de ingrijitbig grin.am vazut pe animal planet cum povestea despre el, e super catelul, dar doar daca ai timp sa ai mare grija de el:*... sper sa faci o alegere care sa te multumeasca pe deplin succes:*:*

3 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Yorkshire Terrier-Eu am unul de 5 ani jumatate pe nume Kaya.Sunt foarte blanzi, usor de dresat, zic eu si de cand am primit-o doarme cu mine in patbig grin

| Deutsssa a răspuns:

Yorkshire Terrier.parerea mea e ca e mai dragut. Ambii sunt draguti dar si ambii au nevoie de multa ingrijire.

| iambusy a răspuns:

Yorkshire terrier