| ralucaralu a întrebat:

In curand o sa fie banchetul si nu prea stiu sa dansez mai ales pe populara. Ce se danseaza in general? stiu doar ca probabil va si meneaito, macarena, dar la populara nu stiu ce si nu stiu nici sa dansez. Ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| BUFU_7128 a răspuns:

Pailaughingsa inveti?

| Oanny a răspuns:

Ce? la banchet se danseaza pe populara?:O:O pe 28 mai am si eu banchetul...moorlaughing nici eu nu stiu sa dansez pe populara.in orice caz succeslaughing hmm stiu dansul pinguinilor, se pune?laughing) (as vrea eu)

| *Baby* a răspuns:

Fratee ce melodii puteti sa ascultati la banchet! Deci pe bune chestia asta e o data in viata, nu va pierdeti timpul cu porcarii ca astea! Nu puteti sa ascultati si voi muzica veche.sau muzica usoara? In nici un caz menåito(asa se scrie-nu meneaito. da la ce sa ma astept)sau manele(doamne fereste) sau POPULARA!:O:O Bagatzi-va frate mintile in cap!

| Marius_1903 a răspuns:

Eu zic sa bei vreo 5-6 pahare de vin si totl vine de la sine evident daca va lasa profesori sa consumati alcol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.
Cred ca se va dansa-meniaito, pinguinul, hora, sarba...si muzica usoara.
Ji eu am banchetul pe 4 iunie, si stiu dansurile de mai sus.
nu sunt grele deloc. ii poti pune pe ai tai sa te invete.
Distractie la maxim la banchet va doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ai decat sa te pui sa te uiti la videoclipuri.si chiar daca te incurci.nu conteaza.important este sa te distrezi

| dulcicka a răspuns:

Stai linistita ca nu vor stii toti si daca vrei sa inveti ceva eu zic sa cauti pe youtube si sa te apuci de treaba.