| litlledolleioanna a întrebat:

In curand o sa implinesc 18 ani si nu stiu cum sa-mi fac ziua nu prea am idei si sunt si in afara tarii si nu prea am multi prieteni ca sa fac o petrecere in stil mare habar nu am dati si voi idei de ac as putea face unde pls funda:X:X

2 răspunsuri:
| lowraider26 a răspuns:

Pai 18 multi inainte e majoratul daca vrei fa ceva mic pe gustul tau sau daca esti mai petrecareata fa ceva cu multe dulciuri muzica si dans ai multe de ales poti sa faci si ceava mai mare cu toti prietenii care ii ma ai pe acolo ori mai poti face o petrecere fitoasa ai din ce sa alegi succeswinking

| emz a răspuns:

Undeva intr-un club,la o piscina,undeva unde tu sa te simti in largul tau, la fel si prietenii tai, si sa petreceti clipe de neuitat.