| Sclipiciii a întrebat:

In curand implinesc 14 ani si nu stiu cum sa sarbatoresc. Adica vreau sa fac o petrecere acasa, dar mi-e teama ca o sa fie plictisitor. As putea merge si in oras, dar e mai costisitor. x_x. Invitati vor fi doar cativa prieteni, in principiu 10, dar daca impartim la fitele lor, numarul se va injumatati laughing. Idei?

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Poti face o petrecere acasa cu muzica bune si dupa tort si gustari va puteti uita la niste filme horror/actiune/comedie.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, trebuie sa faci petrecerea, in asa fel sa te ridici la nivelul asteptarilor prietenilor tai, in functie de cat de mofturosi sunt. Cere-le si tu idei, sugestii.

| MilkWithCereals a răspuns:

Heii. Si eu implinesc 14 ani, in 4 zile. big grin Insa pica intr-o zi de scoala, si cum am ore de dupa-amiaza nu prea e convenabil. Asa ca o fac sambata (maine). Eu ies in oras cu cativa prieteni, ne plimbam, mergem la o pizza.:3 E mai frumos asa, decat acasa. Si daca ti-o faci acasa ar trebui sa-ti faci planuri dinainte, sa ai un program cu activitatile care le veti face, jocuri, etc. Puteti sa stati pana mai tarziu, sa vizionati un film, sau o metoda combinata, mergeti si prin oras si dupa pe acasa:]] depinde si de ce idei ai si cum ai vrea sa fie.xD La multi ani, apropo :3

| Sclipiciii explică (pentru MilkWithCereals):

La multi ani si tie! Petrecere faina sa ai! Si la mine cade luni big grin, dar o fac duminica.

| Clickerul1 a răspuns:

Pentru mine e mai nasol ca ziua mea cade in mijlocul verii, in perioada cand toti prietenii mei sunt plecati la mare sau altundeva (sunt ocupati) si nici-o data nu mi-am facut ziua cu prietenii mei si e plictisitor...