| beatrice28 a întrebat:

In curand o sa plec din tara, o sa ma despart de colegi (clasa a VII-a) si as vrea sa fac o poza cu toti.Adica cu fetele lor pe calulator, ei stand in banca si la fiecare sa scriu cate ceva; ceva caracteristic. Cu ce program as putea?

Răspuns Câştigător
| Sonny a răspuns:

Uite, poate iti dau eu o idee, ai putea sa mergi la un studio/magazin foto, si sa cumperi un album, album cartonat, si dupa ce le faci poze colegilor, sa le dedici la fiecare-n parte o pagina acolo, si poate sa iti scrie si ei cate ceva in el. ( Toate astea pentru ca din punctul meu de vedere, daca faci ceva pe calculator, in cativa ani s-ar putea pierde, uiti de el, il stergi din greseala, samd.) Folosind un album, in felul asta, ai o amintire, care va tine.
Bafta.

1 răspuns:
| LauraLl a răspuns:

Photoscapewinking FUNDa te rogbatting eyelashes