| ginamagheru a întrebat:

In curand va fi ziua mamei. ce cadou as putea sa ii iau? am 13 ani, iar ea 42 implineste. apropo suma maxima e de 60 de lei.mersi...si fuunda:X

7 răspunsuri:
| ginamagheru explică:

Deci nu m-ati ajutat deloc.straight face

| VIPER a răspuns:

4 lei

| unvisalbnegru a răspuns:

Un buchet de flori si alceva... dar cel mai important pentru o mama este ca esti alaturi de ea asa ca sa nu iti faci griji daca nu gasesti cadoul perfect

| BlOndaPitSiiii14 a răspuns:

O petrecere surprizaasmug!:*Si multa dragoste din partea tahappy! asculta-i mereu sfaturile si arata-i ca o iubesti!love struck! pentru ca"mama"este fiinta cea mai draga>; dd

| criss10 a răspuns:

O mama niciodata nu asteapta cadou de la copii, nici mie nu-mi place cand fetele mele isi cheltuiesc banutii de ziua mea., dar un buchet de flori sau un ghiveci nu prea scump este deja suficient.Parintii asteapta doar dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ii faci o felicitare si ii iei o pereche de ciorapi licra. daca nu ai putea sa ii faci un tort cu ajutorul cuiva mai mare si sa ii pregatesti o baloane si confeti.sau sa pui bani cu tatal tau si sa ii dati pe langa o cutie de bomboane

| Biiiiiia_4028 a răspuns:

Hamm cam dificil