| Bloom_2977 a întrebat:

Curind este ziua mamei, implineste 39 ani ce cadou asi putea sa ii dau? vreau ceva simplu si frumos.imi puteti da kiteva idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai strans destui bani, poti sa-i iei ceva pentru bucatarie, camera ei, sau un articol de imbracaminte.
Daca nu ai strans destul poti sa vorbesti cu tatal tau sa-i cumparati amandoi un cadou happy
Sau daca vrei sa-i faci cadou singura, daruieste-i ceva facut de mana ta, pentru ca asta mereu ajunge la inima mameibatting eyelashes, chiar daca ai deja o varsta matura.
Iti mai sugerez sa o duci la un salon, la manichiura sau un masaj, cevahappy
La multi ani mamei tale!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

39 de trandafiri

| TommyMiller a răspuns:

Scrie-i o poezie si da-i-o odata cu un buchet de trandafiri albi

| AnnePlatt a răspuns:

Un set de bijuterii (lantisor, cercei, inel, bratara)este ceva mai finut, iar toate femeile adora bijuteriile :X sau ai putea sa ii dai o fotografie cu tine si cu ea (un fel de tablou), iar pentru a fii mai special poti sa ii decorezi tu rama fotografiei
Sau o geanta ori un costumas de vara (dres de baie) cu zilele acestea calde.
Un parfum ari fi ceva mai special...
Iar pe langa cadou puteti sa mergeti la un suc, o inghetata...
Sper ca te-am ajutat! pa :*

| Bloom_2977 explică:

Mersi la toti de idei, si cred ca am sa ma gandesc la tdeia ta Cristiana.

| NoNameMike a răspuns:

Poti sa ii faci o felicitare sau un desen. Poti sa ii iei un parfum.

| florincata a răspuns:

Ceva de vara de imbracatwinking

| TeLeFoN_2384 a răspuns:

1) O Felicitare, pe care sa scrii eventual 40-1 ( 39 ani )
2) O Ciocolata din aia milka(vreo 7 lei ) in forma de inima si un buchet de crini (12 lei)
3) Dimineata cand se scoala fa-i un mic de jun ( omleta cu branza si o salata...) si pune prin casa petale de trandafir (15-20lei )

Sunt cam scumpe ideile dar merita, avand in vedre ca ea ti-a dat viata... Mult Succes!
p.s: scrie-mi si mie ce idee ai folosit si cum sa bucurat mama ta. Apropo poti sa ii spui tatalui tau sa puneti bani la comun si sa ii luati ceva calumea ( o bluza, un spray sau...ce stii ca ii place...DAI SHI MIE FUNDA PLS?

| dudiii a răspuns:

Pai ai putea sa'i iei ce'si doreste ea cel mai mult.Eu stiu...chiar si un bunchet de flori este portivit.De ex. mamei ii place sa colectioneze bibelouri.Acum depinde.Vezi ce'i place mamei tale si incearca sa'i cumperi ceva finut.