| deeaiuta99 a întrebat:

In curand vine craciunul voi ce ati dori sa va aduca,, mosul"

29 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O întâlnire și măcar de 5 minute cu ai mei părinți pe care nu îi mai am în viață.
Știu că nu se poate, dar pot visa la asta.
Pa, pa.

| deeaiuta99 explică (pentru Legiuitoarea):

Imi pare rau pentru parinti tai sper ca ai trecut cat de cat peste asta, dar sigur ai prieteni adevarati care te ajuta in contioare. Sper sa ai un craciun minunat si o viata frumoasa in continuare! Mult scces!

| xLove a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Of, imi pare rau pentru tine! Se vede ca asta te-a facut mult mai puternica. Asta o demonstreaza raspunsurile tale foarte intelepte. Fii puternica si optimista. Gandeste-te ca undeva, acolo sus sunt ei, si te vegheaza neincetat. Sunt convinsa ca ai niste prieteni si o familie care iti sunt alaturi in orice moment!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru xLove):

Bună.
Prieteni am, familie pe moment nu mai am, nu sunt căsătorită.
Am deja program de sărbători, prin grija prietenilor, bineînțeles.
Numai bine.
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru deeaiuta99):

Bună.
Da, am deja rezervare de sărbători prin grija prietenilor.
Sărbători fericite.
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Nimic, eu vreau pe MOSUl laughing

| IMC90 a răspuns (pentru evenso):

Vorbeste cu Monica Gabor, se pare ca ea stie sa atraga asa ceva rolling on the floor

| evenso a răspuns (pentru IMC90):

N-am de ce sa vorbesc cu ea, ma descurc si singura tongue

| IMC90 a răspuns (pentru evenso):

La agatat bosorogi? laughing

| evenso a răspuns (pentru IMC90):

Nu, eu nu agat bosorogi, vorbeste tu daca vrei ceva de la ea si daca ai destui bani in contwinking

| IMC90 a răspuns (pentru evenso):

Mai bine-mi bat un cui in cap decat sa ma culc cu Monica Gabor rolling on the floor Da sa-i mai dau si bani pentru asta. Nici sa ma plateasca ea n-as accepta. Aia e hazna publica, nu femeie rolling on the floor

| Superstar112 a răspuns (pentru evenso):

Si ce ai vrea sa faci cu el sau mai bine zis ce ai vrea sa fac el cu tine? happy

| IMC90 a răspuns (pentru Superstar112):

E si tu acum, nu e evident? laughing

| evenso a răspuns (pentru Superstar112):

Ce ar putea el sa-mi faca in afara de a-mi da daruri? happy
Altceva nu vreau de la el. laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sincer nu imi doresc nimic in mod special din partea 'mosului'. Chestiile alea spirituale si prostesti, sanatate, fericire, etc. pe care si le doreste oricine. Am frati mai mici care au mai multe dorinte, nu mai vreau sa incarc sacul mosului, ca e batran, si e criza.laughing

| Chαяtreux a răspuns:

O chitara day dreaming

| itscloudyoutside a răspuns:

Nu-mi trebuie nimic în mod deosebit, sunt un copchil care se mulţumeşte cu orice. Ciocolată ştiu sigur că o să primesc, ca în fiecare an. Multe, multe cutii de ciocolată care în maxim 3 zile vor dispărea în mod misterios. laughing

| Demise a răspuns:

Vreau un telefon pentru că ăsta pe care îl am acum mi s-a stricat laughing
Şi multă ciocolată şi bomboane.

| al3xander a răspuns:

Pai nu stiu: fericire happy

| Wehes a răspuns:

O Craciunita sexy!

Răspuns utilizator avertizat
| TonyTZu a răspuns:

Un PlayStation nu conteaza de care este poate sa fie si portabil si mi las dori si pe MOSUL big grin

| xLove a răspuns:

In primul rand sanatate, ca-i mai buna decat toate, fericire si iubire. Apoi mi-as dori un set de bijuterii din argint format din lantisor, cercei si inel pe care mi-l doresc foarte tare. Si as mai vrea sa petrec o saptamana sau un weekend cu familia la o cabana la care sa putem merge la sanius si la ski.
Tu ce ti-ai dori de la Mosul?

| deeaiuta99 explică (pentru xLove):

Eu mi-as dori sa petrec craciunul cu familia si niste prieteni apropiati la o cabana la munte unde sa fie zapada si sa ne facen cadouri unuia altuia. De craciun as vrea sa primesc sanatate, noroc in noul an, armonie in familie si un catelus.

| xLove a răspuns (pentru deeaiuta99):

Ce frumos suna! Abia astept sa vina Craciunul! E un sentiment atat de frumos atunci, simt ca sunt un copilas de vreo 4 ani, bucurandu-ma de cadouri si de tot atat de tare! E imposibil sa descriu acel sentiment, dar sper sa il ai sti tu!
Numai bine! kiss

| deeaiuta99 explică (pentru xLove):

Da stiu despre ce vorbesti perioada asta e preferata mea cum in 29.dec. e ziua mea si ma ceheama Andreea si Ioana ii sarbatoresc pe amandoi sfinti deci luna decembrie e cea mai frumoasa caci ne adunam cu toti de fiecare data, iar sentimentul de craciun e minunat sincer e mai frumos cand daruiesti decat cand primesti.
Mult noroc in continuare! kiss

| motolo9ve a răspuns:

Sincer niste baschetifaini, un laptop mic, si ceva hainetongue

| iKivy a răspuns:

O tableta big grin

| Superstar112 a răspuns:

Ei bine sanatate in primul rand un an nou bun dar poate un pian sau o pisicuta vie sau i-phone 5 sau de toate