| anonim_4396 a întrebat:

In curand voi fi de serviciu pe scoala. ce lucruri ar trebui sa imi pun ca sa nu ma plictisesc?big grinsunt fata, si fundalaughing)

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pune:un mp3 daca ai, niste carti de joc, un laptop daca vrei, poti si ai tongue Nu o sa te plictisestichiar asjawinking Mult spor la "munca" laughing

| Tzupy a răspuns:

Pai nu stiu ce vrei dar orik nu te vei plictisii.laughing eu una nu ma plictisesk am mereud e trecut in ditamai chestionaru tot felul de chestii si imi ia cam vre 4 ore laughing) plus ca trebuie sa ma fatai prin toate baile inclusiv la baieti sa vad ce fachee hee [am intrat si peste un baiat] asa infine eu de obicei imi iau carti de joc :d mai sunt unii care chiulesc si vinsa joace tel normal nu lipseste si ...nu stiu ceva ce'ti place tie cel mai mult big grinbig grin aa si bineinteles mie nu'mi lipseste laptopu cu net happy :X sper ca ti'am fostd e ajutor cat de cat funda? happyhappy

| CarmenR a răspuns:

Vreo doua revistehappy Macar scapi de orehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O da. Uram sa fiu de serviciu pe scoala. Eu imi luam castile si ascultam muzica, citeam o carte, faceam un rebus, ma jucam pe telefon sau faceam lectiile pentru ziua urmatoare. Mai faceam de servici cu inca o colega care nu vorbea, nici sa o strangi de gat. Asa ca trebuia sa-mi iau masuri.

| Fluxmetan a răspuns:

Poi eu cand eram de servici faceam petrecere acolohee hee o sticla de suc seminte cipsuri! Ma jucam pe telefon jucam CARTI cu colegu ma plimbam prin scoala! ABIA ASTEPT IARA ZIUA CAND O SA FIU DE SERVICI laughing