| Adella21 a întrebat:

In data de 15, luna aceasta,este ziua celei mai bune prietene ale mele. Nu stiu ce sa-i iau...m-am gandit sa scot o poza cu noi doua si sa o pun in rama,gen tablou, dar nu e suficient. Astept idei

2 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Asteapta :'(

| adeadeliina a răspuns:

Este foarte eficienta ideea cu rama laughing si eu am facut astfel de cadouri pentru mai multe prietene. Eu zic sa ii dai poza in rama si sa ii iei un parfum, sau o ciocolata, sau chiar o bluza daca stii marimea si ce ii place. Oricum cea mai importanta este prezenta ta la ziua ei si sa va distrati. happy Toate cele bune!