| maly777maly a întrebat:

Hey se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele si nu prea stiu ce sa-i ofer cadou...m-am gandit sa pun o poza cu noi doua intr-o rama ce spuneti e catusi de putin dragut?

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Poți să faci un tricou cu voi două.
Poți să-i iei o brățară de argint.
Poți să-i iei un jurnal/oracol/carte.
Poți să-i iei o perucă amuzantă.
Poți să-i iei o jucărie de pluș simpaică.
Poți să-i iei un tricou alb și să scrii pe el de toate pentru toți laughing
La mulți ani prietenei tale.
Pa, pa!

| maly777maly explică:

Ce spuneti dac i-as face un colajj cu poze cu noi si alte amintiri din ale noastre?happy

| Helena2011 a răspuns:

Buna, pai ideea ta e draguta, dar ar merge si o jucarie de plus pentru ca le va avea amintire si isi va aduce aminte de tine cand se va uita. happy
Sper ca ti-am fost de ajutor. Multa Bafta. happy