| arvamircea a întrebat:

In deseul "Adventure time" (Sa inceapa aventura) e un episod in care Fin ia toate diamantele inclusiv cea din coroana lui Gumita si le pune in cartea aia pe "aventura". Se deschide un portal si intra in "lumea rela". Poate cineva sa imi spuna ce episod e si daca mai are continuare?

2 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

Nu pot sa iti zic sigur care e dar poti caută pe internet si te uiti pe rand la episoade, derulezi si tu din ele si vezi pana il gasesti. Nu stiu daca mai are continuare

| Point37 a răspuns:

Se intampla in sezonul 4 episodul 26. Si da mai are continuare