| Zuzz a întrebat:

In filmul Remember me, ce sa intampla la final?straight face el moare? si cum moare? ca nu am inteles. E tare frum filmul, dar se termina sec...

Răspuns Câştigător
| Isabellla a răspuns:

Finalul este cat se poate de neasteptat, aducand in prim-plan poate cel mai important eveniment din istoria moderna a Statelor Unite ale Americii atacul asupra turnurilor gemene.Fix acolo era si biroul tatalui sau si exact in acel moment el se afla acolo.happy

3 răspunsuri:
| Zuzz explică:

Tu esti drogat/a la ora asta? cred ca da. Ia benocleaza-te mai bine la film sau nu mai fa dume din astea de cocos. Die slow!

| Zuzz explică:

Multumesc Isabela!

| extramuc a răspuns:

Da da da crapa si si toti sunt fericiti...mda.si ea se duce spre casa si are accident cu masina si crapa si ea.si maicasa si fratele ei mai mic mor omorati de un drogat :X:X.mie mi-a placut.naspa ca nu poti sa intelegi un film asa de banal. fundoi>?big grin