| anonim_4396 a întrebat:

Nu am reusit sa vad destul de bine filmul Remember Me [RobertPattinson]. Imi puteti spune cum se termina? Ce se intampla? Ms :*

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Poate ai vazut finalul dar nu l-ai inteles. Tyler isi asteapta tatal in birou in timp ce ...aici nu mai arata doar se aude in fundal zgomotul unui avion. Tatal lui nu se afla in acel moment in birou deoarece decide sa isi conduca fetita la scoala. In acelasi timp arata pe tabla la scoala surorii lui Tyler 11 september 2001. Apar toate personajele principale uitandu-se ingrozite spre cer. Apoi arata familia la cimitir la crucea personajului principal. De aici deducem ca tanarul a murit in atentatul de la 11 septembrie. Se termina cum tatal si fetita lui sunt in sfarsit impreuna la un vernisaj al micutei. Ally, iubita lui Tyler se urca in sfarsit in metrou.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Se sinucide cum a facut-o si fra-suwinking

| ionut_9568 a răspuns:

Pana la urma fata care s-a indragostit s-a casatorit si la sfarsitul verii ea a murit el a terminat liceu si a venit la tatal ei si i-a dat jurnalu ala al mamei ei

| Larisa_Scurtu_1928 a răspuns:

La final, Tyler isi asteapta tatal in birou, iar daca stii ca pe 11 septembrie 2001(data respectiva), un avion a intrat in cele doua turnuri gemene, unde se afla si Tyler si asa el moare