| Pesec a întrebat:

In legatura cu Nokia Asha 200 si 201, am inteles ca se aude in ecou cand vorbesti. e chiar asa rau? adica, chiar nu te poti intelege. a si, e mare diferenta intre acestea si Nokia Asha 302, la pret ma refer.

2 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Deţin un Nokia Asha 201 şi o perioadă de timp s-a auzit în ecou cănd vorbeam, dar nu a fost chiar aşa rău.Iţi sugerez să cumperi Nokia Asha 302 pentru că are Wi-Fi.

| Sills a răspuns:

Eu am Nokia Asha 302 de ceva timp..si in primele cateva saptamani se auzea in ecou, dar ma tarziu nu se mai auzea happy ti-l recomand, e foarte bun.