| kEmLoLiTuTzA a întrebat:

Care e diferenta intre Nokia c3 si Nokia asha 302? Care ar fi mai bun? FUNDA

6 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Sunt de acord cu NLsandzakNL.

| NLsandzakNL a răspuns:

Nokia c3 este mai bun si mai nou la Nokia c3 te tine bateria bine la asa nu prea tine bine si e si urat eu am c3 si merge super

| mircioiu97 a răspuns:

Nokia asa e mult mai bun are camera mai mare, procesoru de 1ghz ram de 256si e mult mai frumos pe cand la c3 procesoru nici nu se specifica camera e de 2 pe cand la asa e de 3, 15 eu zic asa. fundabatting eyelashes

| Rares_Chirca_1991 a răspuns:

Dupa parerea mea Nokia asa 302