| killmesoftly a întrebat:

In martie mi-am facut un piercing in buric la un salon.Pana acum nu am avut nici-o problema cu el insa azi cand l-am dezinfectat am observat ca in jurul gaurei de sus mi s-a format un fel de basicuta.Ce ar putea fi?

1 răspuns:
| Rollwo a răspuns:

Hammm...Ca sa nu te sperii prea mult.dar nu am cum sa iti spun altcumva..este o basica intr-adevar dar este umpluta cu puroi.Un sfat.NU incerca sa spargi tu pentru ca dupa se va raspandi infectia si mai mult.du-te repede la doctor!