| Rooney7 a întrebat:

In oglinda ne vedem intr-un fel,in reflectia oglinzii altfel,in camera foto iesim intr-un fel, pana la urma, cum aratam de fapt?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Undeva la mijloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu putem niciodata sa vedem cum aratam de fapt, caci trupul uman este disproportionat, iar in oglinda ne arata invers, ceea ce inseamna ca nu ne puteam vedea niciodata asa cum ne vad ceilalti.
Nu stiu ce sa zic de treaba asta. Ar fi ceva de filosofat si nu sunt eu in masura.
Aratam cum aratam, important e ca sufletul nostru sa arate la fel atat pentru noi, cat si pentru ceilalti.

| christos1234 a răspuns:

Spune-i unui om sa te deseneze si compara toate lucrurile la un loc si vei afla.