| SiSi_1177 a întrebat:

In primele mele clase mi-a placut un baiat si am fost o vreme impreuna si ne-am despartit acum tot vrea sa fim iar impreuna ce ar trebui sa fac ca sa ma lase-n pace?

Răspuns Câştigător
| notsurewhoiam a răspuns:

Sa ii spui itruna ca nu vrei si o sa renunte el stai linistita nu o sa te astepte toata viata

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu-l baga in seama, ignora-l, gaseste-ti alt prieten si pana la urma prostalaul se va prinde ca nu mai aveti nimic de impartasit si te va lasa in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explicai ca nu mai simti nimic pentru el ...si poate te va intelegebig grinbig grin

| D3nNysa a răspuns:

Explicai ca nu mai simti nimic pentru el...si poate va intelege