| Alysuca a întrebat:

am o intrebare: daca mie mi-a placut de acelasi baiat de care i-a placut si prietenei mele si i-l-am lasat ei aum iar ne place de un alt baiat nu ar trebui sa ma lase ea pe mine?

Răspuns Câştigător
| marry97 a răspuns:

Eu cred ca da. Adica daca tu ai fost buna cu ea si i l-ai lasat ei pe primul atunci ea, ca prietena ar trebui sa ti-l lase tie pe al doilea. Sper sa te ajute. BAFTA!

| Alysuca explică (pentru marry97):

Si am aflat ca baiatul de care ne place acum nu o place pe ea ci pe mine

| Alysuca explică (pentru marry97):

M-a ajutat fiindca am trecut peste si acum imi place de altul dar in secret nimeni n u stie numai eu si el

3 răspunsuri:
| claustrofob a răspuns:

Buna. De foarte multe ori se intampla lucrul asta si asteptam ca la randul celor care le-am facut o favoare sa faca la fel dar din pacate nu poate fi asa de fiecare data. Eu consider ca, daca i-ai lasat prietenei tale pe acel baiat ai facut lucrurl asta pentru ca asa ai simtit. Nu astepta intotdeauna ca favoarea sa se si intoarca pentru ca de multe ori s-ar putea sa ramai dezamagitahappy