| popmirgea1999 a întrebat:

In primul rand HRISTOS A INVIAT! In al doilea rand PASTE FERICIT! Acum sa trecem la intrebarebig grin

cum as putea sa gasesc o persoana pe care nici nu stiu cum o cheama(ii stiu doar prenumele)dar stiu unde locuieste(este de aceeasi varsta cu mine). M-a rugat mama sa o caut si sa o gasescbig grinbig grin Va rog frumos sa ma ajutatibig grin Funda:X

1 răspuns:
| Mwvv31 a răspuns:

Nu stiu este aproape inposibil daca sta cu tine in oras poti intrev=ba vecini!laughing