| anutza135 a întrebat:

In primul rand scuze pentru categorie si in al 2 rand am o intrebare:am auzit ca oprescu nu a vrut sa construiasca un aqua parca in parcul tineretului voi sunteti de acord?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Nu sunt de acord! happy

---> In parcul tineretului exista loc suficient pentru un Aqua Park, dar bineinteles ca Guvernul Romaniei nu are bani 'momentan'. happy

---> Oprescu a zis ca pana in 2014 se va face Aqua Park`ul (dar eu zic ca sunt slabe sanse sa se tina de cuvant!).

---> Numai bine! puppy dog eyes

1 răspuns:
| anutza135 explică:

Eu stau exterm de aproape si de asta am pus intrebarea desigur ca oprescu nu se tine de cuvand! vreau sa se faca!