| alexandra_3084 a întrebat:

In primul rand vreau sa va urez un Craciun Fericitsi multa Sanatate, as dori si eu miste mesaje frumoase si haioase de Craciun sa pot trimite celor dragii.Va pup:*! Dau FUNDITA!

1 răspuns:
| Lullabies a răspuns:

Eu am ras cu lacrimi cand am primit mesajul asta laughing

Prin oras pe timp de iarna, vestile te infioara, toti o spun cu voce trista: Mos Craciun NU MAI EXISTA! dar ma jur pe al meu carici, Mos craciun e pe aici l-am vazut cu barba-i sura cum ****a pe una-n gura si-i baga mana la ****, URA! MOS CRACIUN EXISTA!