| anonim_4396 a întrebat:

In timpul liber ascult muzica si vb pe mersi si merg la cumparaturi cu fetele sau la film. Dar acum sunt plecate si ma plictisesc de moarte...

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aha.Care-i intrebarea?

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Stiu sentimentul.pai ai putea sa cauti niete filme cu adolescenti/comedii, sa iesi afara cu cineva chair din familie, la cumparaturi, sa asculti muzica sa le suni sa vorbiti mai mult, sa pleci din oras. la bunici sau ceva de genu, incearca sa faci nu stiu prajituri.chestii de genu, citeste cam ce te intereseaza, cumpara o revista(bravo girl sau ceva de genulaughinghave fun! fa-ti unghiile, macheaza-te chestii de fetelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iesi cu alte prietene.