| adelinasprintaru a întrebat:

In ultimul timp ma uit la ore fixe. si la ore de genul 13:13, 19:19. as vrea si eu sa stiu ce semnificatii au aceste ore de forma AB:AB? despre ore fixe am gasit si eu dar despre ore de genul acesta (14:14, 15:15) nu am gasit, as vrea daca se poate semnificatii :*. va rog ajutati`ma! funda.

Răspuns Câştigător
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

01:01 - Iti va demonstra intr-un fel ca te iubeste...
02:02 - Se gindeste fara incetare la tine...
03:03 - Deseori te viseaza...
04:04 - Te culci cu gindul la el...
05:05 - Vrea sa te faca geloasa...
06:06 - Ii placi la nebunie...
07:07 - Te iubeste 100%...
08:08 - Vei avea o zi cu multe surprize...
09:09 - Sinteti facuti unul pentru celalalt...
10:10 - Te va suna...
11:11 - Sa indragostit de tine lulea...
12:12 - Are alta si crede ca nu stii...
13:13 - Veti vorbi personal...
14:14 - Degreba nul vei mai iubi...
15:15 - Sufera mai mult ca tine...
16:16 - Iti va parea rau...
17:17 - Ii este rusine...
18:18 - Amintirile te vor framinta...
19:19 - O sa va impacati...
20:20 - Trebuie sa te distrezi...
21:21 - Nuti arata dar tot te iubeste...
22:22 - Sa suparat...
23:23 - Este foarte gelos pe toti baietii

14 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Si eu in ultima vreme ma uit doar asalaughing) de vreo 2 luni

Am citit odata tot pe TPU ...inseamna ca te inseala persoana iubita... dar sunt superstiti oh go on

| paupaulapaulina a răspuns:

1. Aceste semnificatie exprima faptul ca cineva drag tine la tine happy
Asa daca stai sa te gandesti o sa ti-l amintesti cu drag happy

2. Urmeaza sa te intalnesti cu cineva de mult uitat dar drag tie happy

Sper ca te-am ajutata happy Fundita happy

| pitikaaa a răspuns:

Daca te uiti la o ora si 59 de minute ex: (12:59) inseamna ca persoana iubita se gandeste la tine, daca te uiti la ore fixe ex : (13. 00, 13:13) inseamna ca persoana iubita tine cu adevarat la tine, iar daca te uiti la o ora si un minut ex: (13:01) inseamna ca persoana iubita te inseala.Asa stiu eu dar totusi cateodata cred ca sunt doar aberatii inventate.
Te pup:*

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Cand te uiti la ore fixe, de exemplu 10:00, 12:00, 5:00. 14:00 se spune ca te iubeste.
Daca te uiti la 14:14, 06:06 etc, se gandeste la tine sau te place.
Eu nu cred in din astea, pentru ca sunt doar niste superstitii.

Toate cele bune!happy

| Diddy_5492 a răspuns:

Nu au nicio semnificatie!

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
In primul rand 13:13, 15:15 etc nu sunt ore fixe. Ore fixe sunt 14:00, 15:00 etc.Sunt ore formate din doua grupuri de cifre identice, iar mie mi-a zis o fata ca daca te gandesti sau iti vine in minte la o ora de asta (si 13:00 si 15:15)o persoana de sex opus inseamna ca o placi.Bafta!

| madalina_3428 a răspuns:

Se zice ca daca te uiti la fix la ceas te iubeste cineva... daca te uiti la fara un minut trebuie sa-ti pui o dorinta.

| Ella_7974 a răspuns:

Eu si mama ne uitam la ore ca astea si deocamdata nu am patit nimic laughing. Nu stiu ce semnifica, dar nu e daunator sanatatii.

| kissmyass a răspuns:

Esti paranaoica. Nu te gandii la asta nu exista nici o semnificatie. tongue

| Mihaela_1056 a răspuns:

Eu si iubitul meu ne dam buzz sau beep-uri la fix sau cum ai zis tu 12:12, 13:13, de cand ne cunoastem facem asta. si e dragut, mereu ne certam care sa dea primul.coincidenta acum e 13:13 si a intrat pe messlaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla de vreo luna, e posibil sa se intample ceva la nivel global, o fi vreun semn?

| Faranume_1159 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva:d

| B_Radu_Mihai_1992 a răspuns:

Nu stiu exact ce inseamna; eu am deja doi ani in domeniu laughing)
insa atat pot sa-ti spun ca nu suntem singurii big grin

| Ana_Lingurar_1990 a răspuns:

Salut adelina. iti voi spune eu ce inseamna. de exp. 19:19- o sa va impacati, 13:13- veti vorbi personal, 14:14- degraba nul vei mai iubi, iar 15:15- sufera mai mult ca tinewinking