| anonim_4396 a întrebat:

In vara asta vreau sa imi fac suvite dar nu blode sau roscate vreau roz albastre verzi etc dar nu stiu ce mi -sar potri eu unt satena creola la fata, fata ovala par ondulat pana la umeri deci ce culori mi-a-ti >recomanda?

2 răspunsuri:
| Alecsiaaa a răspuns:

Buna DoDy! Vakantza placuta. In niciun caz sa nu te faci albastra sau verde la cap o sa arati ca un ozn straight facelaughing. Eu iti dau un sfat nu trebuie sa tii cont de el daca nu vr.Fa-te roz bombon sau inchis putin, dar poti sa te faci si un purpuriu ff inchis sau ff deskis! Fundita?:X laughing Sper ca te-am ajutat

| PuStOaIcA97 a răspuns:

Roz sau turquoise :X