| FreddieMercury a întrebat:

Intr-o batalie pana la moarte intre Van Damme, Chuck Norris, Steven Seagal si Capitanul Perlei Negre, Jack Sparrow, credeti ca ar iesi Jack Sparrow castigator?

Savvy?

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Steven Seagal nu prea are ce cauta aici,el e mai mult pe la mondenitati...
Jack Sparrow este un smecher,un bataus neconventional,el nici nu se prea lupta in filme,daca poate, mai mult se fereste,trancaneste si negociaza.
Dar ce ne facem cu Van Damme? exista un documentar despre el,se numeste "Jean Claude Van Damme: Behind Closed Doors" si de acolo am aflat ca are probleme serioase cu auzul(bine,el nu prea intelegea nici inainte...) si nu numai.
Chuck Norris este invingatorul dar asta pentru ca n-are cu cine, băăă, n-are cu cine!

| flaby a răspuns:

Cred ca jack sparrow ar fi castigator deoarece sta ingropat sub pamant pana ce se termina toata batalia si apoi iese la suprafata castigator laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal! Partea frumoasa e ca Jack nici macar nu asista la batalie!