| Georgy_6437 a întrebat:

Intr`o ora de sport dolmul profesor mi-a incurcat numele spunamdu`mi geta de fata cu toti colegi iar acum acestia imi spun tot asa si cateodata si GTA... Ce as putea face sa nu`mi mai spuna asa?

11 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Dale replica spunandu-le: "ai vrea tu sa te joci cu GTA!" si sa vezi ca toata lumea tace malcwinkingrolling on the floor

xoxooo, mary peace sign

| dulshe a răspuns:

Pai punele si tu vreo porecla la toti care te cheama asa si ai terminat cu totul

| andreea_8479 a răspuns:

Nu e asa d rau...asta e.asa sunt colegii
ignorai, arata le k nu iti pasawinking
sunt unele pers care au porecle mult mai nasoalewinking.si nu au patit nimic cu timpul ori au uitat colegii sh s au saturat sa o/il mai strige asa... ori sa obisnuitwinking

| LoryM22 a răspuns:

Ii spui personala domnului profesor ca ti-a gresit numele iar clasa s-a luat dupa el iar la colegi nu raspunzi cand de striga cu acest nume, o sa cedeze, o fac la misto acum colegii tai, o sa se treaca peste daca intervii la timphappy

| Sunshine_2005 a răspuns:

O sa le treaca daca nu ii bagi in seama...si o sa uite de asta...in fond vine vacanta, nu?

| elsa_9749 a răspuns:

Pur si simplu ignora-i.Stiu ca e greu dar daca ei vad ca nu te deranjeaza o sa inceteze..Crede-ma..Am patit-o si eu.

| dodo93 a răspuns:

Spune-le ca tu esti gta dar ei? ce sunt nfs? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un coleg counter strike, acum are 24 de ani si ai spunem, S.T.A.L.K.E.R. rolling on the floor... e misto...nu? rolling on the floor nu le arata ca te deranjeaza aceasta porecla si o vor uita curand...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A) ii ignori, mai ales cand iti vor cere ajutorul (atunci sigur iti vor zice pe numele corect)
b) faci pe nebuna: zambesti suav si aplici un şpiţ in bijuterii (daca e baiat), daca e fată, ii zambesti tamp si o bati happy, recomandat este ca intai sa faci acest anunt la o ora de dirigentie, sa zici ce vei face... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai conteaza...mai aveti o saptamana de scoala. ignora'i in aceasta saptamana iar apoi tot se va sfarsii:*:*

| PySyLoY a răspuns:

Shimpluwinkingcand te striga.nu le raspunzi sau ii tratezi cu indiferentawinking...shitzi zic eu k o sa le treacabatting eyelashes...bafta