| Masinadescris a întrebat:

Intra cineva pe Omegle.com? Am intrat si aseara,si era OK,dar azi cand am intrat,de fiecare data cand dadeam acolo jos pe NEW imi tot cerea sa introduc un cod de verificare de fiecare data, si e aiurea sa tot trebuiasca sa introduci un cod de verificare la fiecare cateva secunde cand cauti pe cineva nou. A mai patit cineva? Stiti cum pot scapa de codul de verificare si de ce tot apare? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Maddiee15 a răspuns:

Si la mine e la fel si nu stiu nici eu ce sa fac.e cam enervant.>.< am descarcat si alt browser dar..degeaba. straight face daca o sa ti-l "repari" ma anunti si pe mine te rog?

| FcSb_Stefan_1997 a răspuns:

Si mie imi facea asa dar acu intru pe mozila+sa dai unistall la plugin care iti apare sa il downloadezi si daca tot apare logheazate si pe skype si ramai logat. mie mi-a mers