| Acadela a întrebat:

Hei TPU.
Am o problema cu logarea la facebook.De fiecare data dupa cateva secunde[minute], dupa ce ma loghez, imi apare o casuta cu mesajul"Not logged in"straight face Si trebuie sa ma loghez din nou, iar si iar. Nu stiu care e problema, m-am gandit ca e de la parola, dar am schimbat-o si tot asa face.HELP! Stiti cumva care ar fi cauza? Ce trebuie sa fac? Ati patit si voi la fel?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ♥Anto* a răspuns:

Hmm ciudat. poate e de la ei.
eu nu stau sa ma loghez in fiecare zi. eu raman pe elhee hee
da-mi si mie pe privat fb tau daca vrei, sa devenim prieteni virtuali happy