| Madda a întrebat:

Intrebare aiurea.
De ce prima dragoste nu se uita niciodata?!
Dau funda pentru cel mai frumos raspunsssad

Răspuns Câştigător
| Anduta_1569 a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea:dragostea este un sentiment deosebit, este ceva aparte, de aceea prima dragoste nu se uita -este prima data cand simti acel sentiment puternic pe care nu il poti uita.[Pare dragut.si este.dar cand vine vorba de despartire...este un cosmar.]

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, NU e adevarat!

| FunkySmile a răspuns:

Hi. Pentru ca e prima evident tongue. Cum poti uita primele lucruri care ti se intampla in viata:
-prima zi de scoala
-prima zi de liceu
-primul sarut
- primul 1 tongue ( la istorie pe care l-am luat eu cu sa il uit tonguelaughing ) etc.
Intodeauana primele lucruri sunt importante tongue.
Prima dragoste love struck, cum sa uiti primul baiat pe care l-ai iubit love struck. Sunt lucruri importante de aceea nu se pot uita love struck.
Peace >big grin

| Cosmina_4129 a răspuns:

Mda...cam asa este, nu poti uita prima dragiste pentru ca fiind prima este si prima oara cand ai acele sentimente puternice, fluturashi in stomac, chestii de genu' si normal ca nu se poate uita asa usor...mereu iti vei aduce aminte cum a fost prima dragoste:X