| Anduuu a întrebat:

Intrebare cand n-ai ce face: Care e mancarea voastra preferatawinking dau funda pentru cel ce are aceleasi gusturi ca minewinking!

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

SArmalute :X cu varza

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pizza, cartofii prajiti, ciorba de cartofi cu patrunjel, hamburger, jamonul, orez cu lapte si asa mai departe.

Răspuns utilizator avertizat
| Anduuu explică:

Mai.lasati-o mai usor cu fastfood-ul ce va place sa bagati in voi numa panarame! Papati si voi ceva facut de mami ca aia e de 100 de ori mai bun! Moata mi-a dat o lista de bucate buun da nu am gasit mancarea care-mi place miewinkinghee hee

| Anduuu explică:

Va dau un indiciu? Noi, romanii le facem cel mai bine si tot noi le facem mai gustoase decat ale grecilor, bulgarilor...parerea mea! Le face mami cand il taiem pe Ghita! Doar daca are varzahee hee

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai in general fastfood adica mec pizza si din astea.

| MoatZa a răspuns:

-Spaghete Bolognezeday dreaming
-Lasagna
-Ardei umpluti\sarmale
-Paine prajita[cu oua.conimente.etc amesteci si pui painea in continut si in tigae la prajit.(nu la aparat) happy
-Tortellini; x
-Cartofi prajiti
-Omleta
-Mamaliguta cu branza sau smantana
Salata de rosii
-Sandwich
-Tocanita de cartofi
-Pizza
-Friptura
-Piure
-Pilaf
-Snitel de pui
-salata de vinete
-Mici(mititei)
-Shaorma
-Chiftele,prefer iuti\picante(sau cum se spun la noi moldovenii, pârjoalehappy )
-Gratar{prefer cu piurE]
-Ardei copti[tot asa prefer cu ceva\nu goi]
-aripioare picante
-crenvusti
-cartofi cu pui la cuptor
-hamburgher
-lapte cu cereale
-In general prefer mancarea sa fie iute. sau mult condimentata
-ficatei[la fel, cu piure]
happy
Fundapuppy dog eyes

| AbyAndrei a răspuns:

Mici is preferatii mei la salate cea de vinete si apa.winkinglaughing

| Renata_9693 a răspuns:

Cartofi nature smug

| LoRyAnNa_3715 a răspuns:

Fast-food in nici uncaz ciorba mereu am urat ciorba numai mancare nesanatoasahappy

| IuLiShOr a răspuns:

Pai...in general mananc fastfood si imi map place salata de fructe si f