| ChristineW a întrebat:

Intrebare in legatura cu Sims 2 :
Hi! Pai am inceput cu 2 simsi in aceeasi zi i-am mutat la o casa si i-am casatorit. In acea noapte a ramas insarcinata. A nascut gemeni deoarece am folosit ForceTwins. Acum a ramas iar insarcinata si din greseala am folosit iar codul. Intre timp pe sotul iei lau rapit extraterestri drept urmare inca un bebe. Deci familia va fi :
2 adulti
2 gemeni ( copii acum )
2 gemeni ( ne nascuti )
1 extraterestru.
Eu folosesc codul MaxMotives si sunt intodeauna fericiti dar pot sa imi ia copii deoarece sunt prea multi?

Răspuns Câştigător
| Lory407 a răspuns:

Din cate stiu eu nu pot sa iti iau copii. Cand or sa fie prea multi nu te vor mai lasa sa faci altihappy
Sper ca te-am ajutat happy
fundita?happy

1 răspuns:
| Sophia1100 a răspuns:

Pai daca vrei sa stergi pe unul din ei poti sa bagi codul :boolprop testing cheatsenabled true, apoi ti apasat pe shift pe care vrei sa stergi, si o sa iti apara mai multe optiuni. una dintre ele o sa fie : Force Error. Dai pe ea si delete. si ti-l sterge. big grin