| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am si eu o intrebare(pentru fete):care este cea mai frumoasa declartie de dragoste pe care v'ar putea'o spune un baiat?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

eu am primit cea mai frumoasa declaratie uite:
Iubito dragostea a capatat o noua forma din momentul in care te-am cunoscut, mi-am dat seama ca sunt 8 minuni ale lumi.si cel mai frumos diamant se topeste la vederea ochilor tai. Te iubesc si sper sa fii a mea forever :X

41 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Baietii nu fac de obicei declaratii de dragostestraight face
Tot ce stiu ei e "te iubesc"laughing

| Silvia a răspuns:

@Bro, nu stii cat de mult imi doresc sa ma insellaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Simplu si la obiect laughing'' Te iubesc''. In general cam asta spun ei happy

nony
| nony a răspuns:

Declaratie pentru Bubu: Iubito dragostea a capatat o noua forma din momentul in care te-am cunoscut, mi-am dat seama ca sunt 8 minuni ale lumi.si cel mai frumos diamant se topeste la vederea ochilor tai. Te iubesc si sper sa fii a mea forever :X kiss

nony
| nony a răspuns:

Poi ..era sa ma faci de ras aici ca nu ai primit nici o declaratie ..se poate.kiss

nony
| nony a răspuns:

@Enigma, nu conteaza prietene. o sa fie cea mai frumoasa manea facuta vreodata cu versurile astea.Salam e un rahatzoi.si Guta e imitatie pe langa ce scoate jupanau-stapanu.haaa.gelosulewinking

nony
| nony a răspuns:

Hmmm.bine ca mi-ai spus, sa-mi pregatesc agheurile si tancurile. oricum, am aliati pe aici, asa ca anunta-lwinking

nony
| nony a răspuns:

Daca eram de fatada nu zicea ca tu nu ai reusit sa o impresionezi niciodata.trist.cred ca te-am supraestimat.winking

nony
| nony a răspuns:

Criticule. te invit cu mine in centrul atentei.iti fac o tura de prezentare, poate o sa-ti placa si nu o sa mai pleciwinking.hai, ca la marginea satului nu te vede nimeni, si in privat nu poti sa dovedesti nimic din ce spui.

cami
| cami a răspuns:

Ce mi-ar placea mie love struck
Tu, iubita mea, insemni pentru mine, ceea ce Frumoasa adormita, trezea in printul nuc de dragoste. Dorinta, pasiune, dragoste, iubire. Vreau sa mergem amandoi pe-o raza de luna si sa ne impartasim gandurile...imaginatia sa ne zboare, iar timpul, timpul asta, cate fuge, si care tot ne-mpiedica sa fim uniti, sa stea. Sa stea pentru o secunda.
Iubirea ce ti-o port nu are margini. Nu conteaza varful muntelui cat e de inalt, ci speranta pe care tu mi-o nazuiesti in fiecare clipa cand mi-apari.
Mi-apari ca un inger.chipul tau lin, ochii tai mari albastri, ma fac sa ma scald in licoarea frumusetii lor. Iar mainile.petalele acestea rozalii sa ma atinga pana ce visele alaturi de tine ma vor coplesi.

Hai ca m-am pierdus in cuvinte laughing nu stiu sigur daca chiar asa as vrea-o, insa vezi atunci esti plina de emotii, nu-ti mai dai seama de cuvinte.ci doar de gestul lui, asta e tot ce conteaza love struck

| Antrax a răspuns:

Poi o iei de mana te uitzi in ochii ei ii faci compimente si ii spui ca o iubeshty atat de mult.

| carminaburana43 a răspuns:

Cea mai frumoasa declaratie de dragoste ce am auzit in viata mea era dintr-un film cu Richard Gere in rolul pricipal si Julia Roberts in care el zicea :in mod garantat vom avea perioade grele si vom avea perioade cind unul dintre noi sau amindoi vom dori sa iesim din aceasta relatie. Dar garantez ca daca nu cer sa fii a mea o sa-mi para rau pina la capatul vietii mele, pentru ca in adincul inimii mele simt ca tu esti iubirea mea adevarata.

| SweetCandy a răspuns:

Uneori cuvintele sunt de prisos... o privire sincera, o imbratisare si un sarut... fac cat o mie de declaratiihappy
eu asa credhappy

| ViVi a răspuns:

Cred ca cea mai frumoasa declaratie de dragoste este prezenta persoanei iubite eu asa cred
happy

by aNa

| marsy a răspuns:

Nu prea imi pak baladele. adica prea exagerat sau prea fantastik. imi place sa spune cuv TE IUBESK din inima. sh sa-mi spuna kit de mult insemn eu in viata lui. Desigur pe linga spuse. sa fie sh demonstrat! love struck

| Farcas a răspuns:

Declaratie cea mai frumoasa de dragoste pentru mine e una prin fapte, nu vorbetongue

| Artemiss a răspuns:

Faptele conteaza mult, dar si vorbele. Un 'TE IUBESC' din suflet e cel mai frumos.

| BUBULINA a răspuns:

Mie nu mi-a facut niciun baiat declarati de dragoste crying
nu e timpu pierdut

| BUBULINA a răspuns:

@nony ce romantic esti
m-am rusinat toata. mersi nony

| BUBULINA a răspuns:

@enigmo nu fi rau crying(

| BUBULINA a răspuns:

@enigmoooooooooo a 3 oara pe ziua de azi cand ma superi laughing))

| Encore a răspuns:

Eh un simplu "te iubesc" sincer face cat 1000 de declaratii de dragoste

| kitty_8919 a răspuns:

Declaratia de dragoste care sa ma multumeasca ar fi fidelitatea alaturi de un sincer te iubesc:X.

| gabitza05 a răspuns:

Ceva spus din toata inima ar fi de ajunsbig grin

| Linda a răspuns:

Tu esti fata pe care am asteptat-o dintotdeauna. Ma bucur ca mi-am dat seama de asta.

| tremuriciiuliana a răspuns:

Cea mai frumoasa declaratie de dragoste care ar putea sa tio spuna un baiat este acea care ti-o spune din inima ca orce baiat poate rosti cuvinte frumoase invatate pe de rost dar sa nu simta nimic

| Tsuj a răspuns:

No comment necessary. :)

http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY

| cutza a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa-mi spuna ca ma iubeste din tot sufletul, ca ma iubeste tot timpul-61 de secunde dintr-un minut, ca ma iubeste atunci cind pling, atunci cind rid, ca ma iubeste dimineata, atunci cind sint furioasa si atunci cind ma alint, cind imi arat capriciile si atunci cind il tin in brate!
Si mai ales sa-mi spuna toate aceste lucruri atunci cind nu le astept si nu le cer!
Ar fi cel mai uimitor cadou!

| speranza24 a răspuns:

Nu stiu care este cea mai frumoasa declaratie, dar pot sa-ti spun care este cea mai frumoasa fraza pe care as vrea si doresc sa o aud mereu:Alaturi de tine iubita, ma simt liber si ma consider un om norocos, ca te'am intalnit si ai aparut in viata mea...