| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pe care si-o pune soramearolling on the floor)) Bieber mai e cu Selena Gomez? Funda si voturi

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Da mai e Bieber cel mai mare fatalau, si nu zic asta ca sunt invidios pe succesul lui insa nu da dovada in nici un fel de barbatie se poarta mai degraba ca o curva prefacuta

4 răspunsuri:
| klameteo a răspuns:

Din pacate da mai este cu ea.Da sa stii ca biberon nu o merita! Ea macar si-a facut un nume ca actrita si cantareata da ce-a facut biberon? A lansat o melodia si hop, fetele sar pe el ca ce tare e! Are o voce de fetita(pentru toate fanele lui biberon, daca nu ma credeti da-ti pe youtube la melodia baby a lui biberon si vedeti acolo ce voce are!)

| anonim_4396 explică (pentru klameteo):

AI dreptate...laughing), dar vezi tu asta e viata, poate sunt fel si fel de talente americane inca nedescoperite, insa oricum are biberon cat de cat o voce, chiar daca e de copil, nu canta ca vreun aurolaclaughing

| klameteo a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar totusi sa se lase de figurile lui si sa se apuce sa faca mai multe cantece altfel succesul lui nu va mai fi atat de mare.