| Clauditza a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce va place cel mai mult la fizicul unei fete? Dar in "interior'? P. S vreau cat mai multe raspunsuri.

15 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ma bag si eu:
Imi spun si eu parerea mea de fata:conteaza si fizicul normal cat de cat dar cel mai mult conteaza sa te atraga ceva la accea persoana si in interior sufletul conteaza cel mai mult

| Cσσкiє a răspuns:

În interior? Îmi place stomacul, e preferatul meu, suntem cei mai buni prieteni!

By MissKatTlove struck

| Clauditza explică:

Da addelly am zis si de fizic si de pshyc(nu stiu cum se scrie) si am zis sa imi raspunda doar baieti P. S si nu mai vreau raspunsuri de gen "conteaza ce e in interior ' sau 'conteaza sa ma iubeasca " nu vreau chesti de genu pentru ca sunt satula de ele.

| louis3 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza foarte mult fizicul, iar in"interior"ar trebui sa fie o persoana sincera, modesta, si sensibila!

| Clauditza explică:

Am zis si la fizic mai nu doar la interior mai misskat numai la mancare iti e gandul.

| Clauditza explică:

Ady am zis ca nu vreau sa imi dati raspunsuri ca nu cont fizicul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) astia raspund la ce vor ei

| Aiwendil a răspuns:

Sunt fata si daca raspund:ce? Oricum multi spun ca sunt baietoaica!phbbbbttongue
Conteaza ambele. E bine sa fi o persoana de treaba, dar sa fi si frumoasa.
Ce rost are sa fi super frumoasa si sa fi o fitoasa si o nervanta unde toti cand te vad fug din fata ta?
Sau sa fi foarte inteligenta si sa fi super urata? Ganteste-te, te rog.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

În exterior: Faţa, mai ales privirea
În interior: Bunătatea şi inteligenţa happy

| franck2222 a răspuns:

Sincer multe...
acum depinde si de fata ca fiecare fata are ceva frumos in ea.
Nu cred ca exita fata care sa nu aiba ceva frumos in ea, sincer vorbim.

| HBK a răspuns:

Hmm, sa fie placuta ochiului si mai inainte de toate, sufletul conteaza.Prefer sa fie ea insasi.

| Robert5678 a răspuns:

La fizic? Fundul si sanii ...hehe

In interior? Sa fie Misterioasa, dar apropiata de prieteni si de personele iubite

Răspuns utilizator avertizat
| Clauditza explică:

Aleapra ai un raspuns tare aiurea ai zis numai 'stii?''sti? si 'stii?' atata altceva nu esti in stare sa scrii si pentru mine conteaza mai mult fizicul decat ce e in interior si mai joker sunt frumoasa si fitoasa ai vreo problema?

| soseta ucigasa a răspuns:

Mai baieti da ce tot mintiti aici ca nu va intereseaza fizicul, pe toti ne intereseaza...pe mine in primul rand fundul, sanii si dupa mutra.
iar in interior...va prindeti voiwinking