| i44na a întrebat:

Pentru fete: cum va place sa fiee baieti(adica fizicul si personalitatea)?

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Exact aşa cum e...
Nici nu-mi pot dori mai mult.
Mai mult decât aspectul fizic,iubesc sufletul său.
Este băiatul în care îţi poţi baza toată înceredrea,care ştie să te asculte şi să te înţeleagă.
Şi asta e foarte important.
E băiatul potrivit,la momentul potrivit.
Preocupat pentru tine,jumătatea sufletului tău.
Ce ţi-ai putea dori mai mult de-atât?
Şi foarte important,este el însuşi în tot ceea ce face.
Şi acest lucru îi dezvoltă toată personalitatea.
Îl iubesc pentru ceea ce este ca băiat,prieten,iubit.
Îmi e atât iubit,cât şi prieten.
Mă ajută, mă respectă, mă iubeşte şi mă înţelege mereu.
Şi asta-i tot ce mi-am dorit vreodată de la un băiat...

| ynna93 a răspuns:

Eu mi-am gasit baiatu` pe care`l vroiam.fizic este mai inalt putin decat mine.iar personalitate glumet nu foarte pisicos sa stea tot timpu` sa ma pupe sau chestii de genu`.isi arata dragostea asa cum stie si cand o face ma surprinde.in cateva cuvinte l`am gasitbig grin

| nimiiiiiic a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie mai inalt decat mine, slabut dar nici scobitoare, n-am nevoie de muschi nu-mi folosesc la nimic, sa aiba ochii caprui day dreaming, sa fie brunet...brunetii turnes me on big grin. Ca personalitate thinking, pai trebuie se fie deschis, amuzant, inteligent, bun la suflet, stiu ca asta pare penibil dar trebuie sa fie si credincios, adic nu imi place cand un baiat vorbeste ca la usa cortului, sau mai stiu eu ce.Sa fie marinimos si nu in ultimul rand sa nu fie obsedat sexual care e cel mai important lucru. lista poate continua. Aici mi-am descris propriul iubit pe care il adorbig grin. Mai rar gasesti ca el.

| Lolly184 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa fie mai inalt ca mine si sa nu umble cu pantalonii in vine. Nu prea conteaza fizicul atata timp cat este mai inalt ca mine. Daca are suflet bun pot trece peste partea cu fizicul.chiar daca nu e "fat frumos" Personalitatea.hmm trebuie sa fie intelegator.sa nu fie enervat sau sa vorbeasca non stop si sa nu spuna nimica, sa fie intr-un fel sensibil cand este nevoie, dar sa fie dur cand trebuie. Sa ma apere de ceilalti atunci cand e nevoie.si sa am ce sa vb cu el. Si sa vb frumos cu mine.aaa si la fizic.sa aibe un zambet frumos

| clovnul a răspuns:

Curios subiectu. cu toate ca nu sunt fata. cred ca stiu raspunsullaughingmajoritatea fetelor le plac baietii inalti un pic mai dezvoltati fizic cat si psihic, iar despre personalitatea sigur nu vrea sa fie un momalau care nu-l duce capu deloc. cred ca fiecare fata vrea ca prietenul ei sa fie si el un pic descurcaretz. ba chiar un pic golanith. sper sa merit fundalaughing

| Șușșș a răspuns:

Pai.FizicsickImi plac baietii cu parul mai lung
-Care asculta rock sau genuri de muzica asemanatoare cu ce ascult eu
-Sa se imbrace dragut
-Sa nu fie obsedat de el
Personalitateworrieda fie de treaba
-Sa pot avea incredere in el
-Sa pot vorbi deschis cu el
-Sa aiba un anturaj ok, sa pot rade cu prietenii lui
Cam asta e tot ceea ce conteaza pentru mine.

| IIIx333III a răspuns:

Eu una nu cred ca exista un tipar pentru baieti, doar 2-3 caracteristici. Fetele care au un tipar bine definit, mi se par cam ipocrite(parerea mea.). Asa ca, iti voi spune ca pentru mine nu exista un anume baiat de care sa ma indragostesc la prima vedere, gusturile se schimba si e important sa simti o atractie.
Pentru mine conteaza doar sa aiba incredere in el, sa fie mai mare si mai inalt ca si mine si sa ma iubeasca cu adevarat. Daca exista aceste calitati prin el, este baiatul perfect pentru minewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic : Inaltime medie, parul saten inchis sau brunet, ochi albastri sau caprui inchisi - negri.
Iar personalitatea : pervers pentru ca asa e mai interesant, calm, sa aiba rabdare sa ma asculte, optimist, cu spirit de adventura.

| dany... a răspuns:

Şuşşş Mai descris pe mine happy