| AnOnIm9tHeSeCretIdEnTy9 a întrebat:

:* vreau sa va intreb ( mai ales pe baieti) ce va place la o fata 1)fizicul 2)caracterul? va multumes anticipat pentru raspunsuri

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand o vezi prima data normal ca fizicul de atrage ca nu stii nimic despre carcaterul ei. Cu timpul cand o cunosti poate sa aiba corpul perfect daca are o personalitate infecta degeaba mai exista.

| neutrino a răspuns:

De ce nu ambele?

| Miickeii a răspuns:

thinking Ambeleee :$, mai ales caracterul big grin să fie gen Crazzy love struck rolling on the floor.