| ItsMe6969 a întrebat:

intrebare pentru fete: ce va place la un baiat? partatelele,fizicul,fata,inaltimea, ochi,?
pentru baieti: ce va place la fete: sani, adomenul (plat), parul, trasaturile fetei, inaltimea, ochii,?

funda. happy

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
In primul rand caracterul, personalitatea.
Apoi vorbim si de aspectul fizic.
O fata cu un aspect fizic placut devine atractiva repede, dar la fel de repede poate sa devina plictisitore si inatractiva.
Chiar de la prima conversatie.
O zi buna!

| positivity a răspuns:

Nu îmi place ceva anume la un băiat, pentru mine întregul este important! Contează și fizicul său, dar și caracterul. Contează totul!

| MiruD a răspuns:

Inima lui buna, apoi corpul si ochii!