| Clauditza a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce va place cel mai mult la fizicul unei fete? Dar in "interior'? P. S vreau cat mai multe raspunsuri.

15 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

În interior? Îmi place stomacul, e preferatul meu, suntem cei mai buni prieteni!

By MissKatTlove struck

| HBK a răspuns:

Hmm, sa fie placuta ochiului si mai inainte de toate, sufletul conteaza.Prefer sa fie ea insasi.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

În exterior: Faţa, mai ales privirea
În interior: Bunătatea şi inteligenţa happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ma bag si eu:
Imi spun si eu parerea mea de fata:conteaza si fizicul normal cat de cat dar cel mai mult conteaza sa te atraga ceva la accea persoana si in interior sufletul conteaza cel mai mult

| Aiwendil a răspuns:

Sunt fata si daca raspund:ce? Oricum multi spun ca sunt baietoaica!phbbbbttongue
Conteaza ambele. E bine sa fi o persoana de treaba, dar sa fi si frumoasa.
Ce rost are sa fi super frumoasa si sa fi o fitoasa si o nervanta unde toti cand te vad fug din fata ta?
Sau sa fi foarte inteligenta si sa fi super urata? Ganteste-te, te rog.

| louis3 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza foarte mult fizicul, iar in"interior"ar trebui sa fie o persoana sincera, modesta, si sensibila!

| Robert5678 a răspuns:

La fizic? Fundul si sanii ...hehe

In interior? Sa fie Misterioasa, dar apropiata de prieteni si de personele iubite

Răspuns utilizator avertizat
| Clauditza explică:

Da addelly am zis si de fizic si de pshyc(nu stiu cum se scrie) si am zis sa imi raspunda doar baieti P. S si nu mai vreau raspunsuri de gen "conteaza ce e in interior ' sau 'conteaza sa ma iubeasca " nu vreau chesti de genu pentru ca sunt satula de ele.

| Clauditza explică:

Am zis si la fizic mai nu doar la interior mai misskat numai la mancare iti e gandul.

| Clauditza explică:

Ady am zis ca nu vreau sa imi dati raspunsuri ca nu cont fizicul.

| Clauditza explică:

Aleapra ai un raspuns tare aiurea ai zis numai 'stii?''sti? si 'stii?' atata altceva nu esti in stare sa scrii si pentru mine conteaza mai mult fizicul decat ce e in interior si mai joker sunt frumoasa si fitoasa ai vreo problema?

| soseta ucigasa a răspuns:

Mai baieti da ce tot mintiti aici ca nu va intereseaza fizicul, pe toti ne intereseaza...pe mine in primul rand fundul, sanii si dupa mutra.
iar in interior...va prindeti voiwinking

| franck2222 a răspuns:

Sincer multe...
acum depinde si de fata ca fiecare fata are ceva frumos in ea.
Nu cred ca exita fata care sa nu aiba ceva frumos in ea, sincer vorbim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) astia raspund la ce vor ei