| TheBlackCrystal a întrebat:

Ce le place baietilor la o fata?(vreau raspunsuri mai mult dar de la baieti dar nu ma deranzeaza cele de le fete)

Răspuns Câştigător
| CloseToYou a răspuns:

Sa vad eu pe baietii astia pentru care conteaza numai fizicu cu ce fel de neveste o sa ajunga raised eyebrows...In primul rand:aspectul nu inseamna nimic.Stiu,e primul lucru pe care il observi atunci cand cunosti o persoana si prin asta iti faci prima impresie.Dar daca o sa vedeti doua fete:una dintre ele imbracata cu haine de firma,tocuri,gene false, buze si unghii roz asortate. Fata e frumoasa na, n-ai ce zice.Si langa ea e prietena ei-are niste jeansi simpli, tenisi si o geaca simpla.Are parul prins in coada, are putin rimel pe gene si vreo 2 cosuri ca e inainte de stop.O inviti in oras pe,,pitzi'',o intrebi daca a fost in strainatate si iti zice:da, am fost in londra si am vazut Turnul Eiffel.Da, da nu radeti se intampla.Esti intr-o relatie cu frumusica si iesiti impreuna cu prietena ei.La restaurant iubita ta e nepoliticoasa cu chelnerul, nu-i place nimic din meniu si face o scena atunci cand i se pare ca te-ai uitat la fata de la masa alaturata.Prietena ei e dulce si draguta,zambeste mereu si ajuta chelnerul sa adune ceea ce a dobarat frumoasa ta prietena in momentul de,,crize''.
Nu-ti pare rau ca n-ai incercat sa o cunosti mai bine pe prietena ei?
Oricum baietii(cei advarati) prefera fetele NORMALE. Cele care arata normal si isi dau cu putin creion de ochi si luciu de buze in fiecare dimineata,vorbesc frumos cu toti,sunt sociabile si inteligente.
Scuze de,, romanu'' pe care l-am scris laughing, dar m-am simtit inspirata.
Te-am pupat kiss happy

2 răspunsuri:
| Cristi_1137 a răspuns:

Parerea mea, Eu cand ma uit la o fata vad aspectul(fizicul si stilul de imbracaminte) de felul meu la capitolul asta nu sunt foarte pretentios(nu vreau un fotomodel) dar nici sa ies cu maimuta pe stradabatting eyelashes, si ma uit dupa unde este mai important: Cum gandeste si ce fel gandeste, apreciez la o fata si finetzea de care da dovada, si bunul simt atunci cand este nevoie big grin, cel putin mie nu mi-au placut "golancele"winking, mai bine o fata cat de cat cuminte Cu bune si cu rele big grin ca oricine tongue. Bine, eu nu sunt si tipul de baiat care foloseste multa vrajeala ieftina. Sincer si ok. big grin Sper ca te-am ajutat. Succes in continuare.

| kobra12 a răspuns:

Fizicul e cel mai important