| Ianusik07 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

Ce va place cel mai mult la o fata? La ce trageti atentia cel mai mult si de ce tineti cont atunci cind va intilniti?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Stiu ca nu sunt baiat, dar cred ca stiu raspunsul : la zambetul ei

| єχcєєℓ a răspuns:

Felul cum merge. Zâmbetul ei, vocea ei.

| SarosBogdan a răspuns:

Aspectul fizic si limbajul. Sunt extrem de purificate cele 2 lucruri, de uni baieti.(gen eu)
Conteaza mult sa ai cei 7 ani de acasa.

| MasterSpirit a răspuns:

Pe mine unu..sa ma faca sa ma simt bine, sa fie o companie buna, sa ma inteleg bine cu ea ^^

| JaCKz0r a răspuns:

NU ca-s gay,dar ma intereseaza parul,acolo vad daca e nespalta sau spalta laughing), glumeam, adica parul, fata daca se comporta pe placul meu, apoi fizicul corpului happy.Dar baietii au preferinte diferitewinking